Brak produktów do porównania

Komandor - szafy na wymiar!
drzwi-skladane-1
Potrzebujesz nowej, dodatkowej powierzchni w swoim domu, a ubrania nie mieszczą się już w półkach i szufladach? Zapraszamy do nas!
Przy pomocy naszej wykwalifikowanej kadry wygospodarujesz w swoim domu przestrzeń, która bez trudu pomieści odzież codzienną, sezonową, bieliznę, a nawet odkurzacz, deskę do prasowania czy dziecięce zabawki.
Szafy Komandor są przy tym możliwe do zastosowania w każdej możliwej przestrzeni i dają szerokie pole dostosowania się do indywidualnych potrzeb konsumenta.
Tym bardziej, że dzięki zastosowaniu dodatków - akcesoriów takich jak: półki, drążki, kosze czy stojaki szafa idealnie dostraja się do wymagań właściciela. W naszym salonie z łatwością zaprojektujesz również idealnie pasujące szafki nocne, stoliki, komody. W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama łóżek marki Komandor.
lozko-komandor-dozen-1 lozko-komandor-seven-2 lozko-komandor-nineduo-2 lozko-komandor-eleven-2
 więcej (kliknij)                                                                         więcej (kliknij)                                                        więcej (kliknij)                                         więcej (kliknij)
Od czego należy zacząć?
Wpierw zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 1 bądź do kontaktu telefonicznego
pod nr telefonu
(32) 235-33-81, 888-806-600.
Jeżeli zależy Ci na czasie, przyjdź proszę z wymiarami przestrzeni, którą chcesz zagospodarować. Pozwoli to na stworzenie szybkiego
i precyzyjnego projektu wraz z jego wyceną.
Pamiętaj – wstępny projekt i wycena nie wiąże się dla Ciebie z żadnymi kosztami!
Następnie skontaktuje się z Tobą projektant, który w dogodnym dla Ciebie terminie dokona precyzyjnego pomiaru przestrzeni w Twoim
domu czy mieszkaniu, która ma być zabudowana. Projekt w niedługim czasie trafi do realizacji a Twoja wymarzona szafa zostanie zamontowana w Twoim domu. Termin montażu ustalisz wspólnie z projektanetem.

Za dostawę, wniesienie, montaż i sprzątanie nie są pobierane dodatkowe opłaty! 

drzwi-ze-skosem-komandor-1

Oferta:

Szafy Komandor więcej (kliknij)

Łóżka Komandor więcej (kliknij) 
 

Systemy komandor:

Systemy zabudowy więcej więcej (kliknij)

Rodzaje drzwi - szafy Komandor więcej (kliknij)

Wypełnienia - szafy Komandor więcej (kliknij)

 

Cena - szafy Komandor więcej (kliknij)

Zamów bezpłatny pomiar i wycenę więcej (kliknij)


Dlaczego Komandor? więcej (kliknij)