Brak produktów do porównania

AKCEPTACJA REGULAMINU - Warunek konieczny do dokonania transakcji

 

 

  1. Kupujący przed złożeniem zamówienia zostanie poproszony o potwierdzenie zapoznania się z niniejszym Regulaminem sklepu materacem.pl.

  2. Sklep kontaktuje się z Kupującym za pomocą maila i telefonu podanego w zakładce kontakt oraz kontaktu listem zwykłym. Dane osobowe znajdujące się w bazie danych sklepu internetowego materacem.pl nie są przekazywane podmiotom nie uczestniczącym w realizacji zamówienia. W celu realizacji zamówienia może okazać się konieczne podanie danych adresowych Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej.

  3. Kupujący może wyrazić odrębną, wyraźną zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182) oraz na przetwarzanie przez sklep materacem.pl oraz Ceneo Sp. z o.o. swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie internetowym materacem.pl oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących zgodnie przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997.

  4. Kupujący dokonujący zakupu w sklepie może wyrazić odrębną, wyraźną zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail do Opineo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Zelwerowicza 20; 53-676 Wrocław w celu wypełnienia ankiety wraz z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy "O ochronie danych osobowych" z dnia 29.08.1997r.

  5. O  każdej  zmianie  materacem.pl powiadomi  zarejestrowanych Klientów poprzez wiadomość e-mail z prawem wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni. Zmiany Regulaminu  wchodzą  w  życie  z  upływem  terminu  wypowiedzenia.  Do  zamówień złożonych  przed  wejściem  w  życie  zmian  Regulaminu,  stosuje  się  postanowienia Regulaminu w brzmieniu obowiązującym w chwili złożenia zamówienia.