Brak produktów do porównania

Komandor jest wiodącym producentem systemów do drzwi przesuwnych o międzynarodowym zasięgu. Wieloletni staż i doświadczenie wyróżnia firmę zarówno na polskim jak i światowym rynku.

Komputerowy projekt oraz porady naszych projektantów są bezpłatne a na wizytę zapraszamy do naszego salonu w Rzeszowie, przy Al Armii Krajowej 4a. Kontakt telefoniczny pod nr telefonu 531-888-618

W naszym salonie możesz skorzystać z fachowej i kompetentnej pomocy.

Niezawodność systemów Komandor wynika z najwyższej jakości materiałów i perfekcyjnej konstrukcji wykorzystanych elementów.

Co wyróżnia szafy Komandor?

 • Komandor JEST LIDEREM na polskim rynku – jako pierwsza[y] wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju
  i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, stąd nazwa Komandor stała się dla wielu osób synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi.
 • WYGODA - każda z zabudów jest prosta w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Istnieje duża swoboda w wyborze liczby czy szerokości skrzydeł drzwi, jak również w ilości i rodzaju półek, szuflad czy drążków co pozwala stworzyć najwygodniejsze dla Państwa rozwiązanie.
 • FUNKCJONALNOŚĆ -  możliwość zastosowania drzwi przesuwanych, uchylnych czy składanych oszczędza miejsce, a szafę czyni głębszą
  i pojemniejszą. W zabudowie możesz pomieścić wszystko: ubrania, bieliznę, żelazko, odkurzacz, walizki i wiele innych. Do wszystkiego masz łatwy dostęp i możesz zabudować w dowolny sposób każdą, nawet najbardziej nietypową przestrzeń.
 • BEZPIECZEŃSTWO - elementy wnętrza są stabilne i mocowane w sposób trwały do ścian. Drzwi przesuwne wyposażone są w opatentowane mechanizmy zapewniające cichą oraz lekką jazdę. Zabezpieczają jednocześnie przed ich ewentualnym wypadnięciem z toru. Stosowane lustra i szkła są podklejane folią zabezpieczającą chroniącą przed odpryskiwaniem szkła i zwiększającą ich odporność na stłuczenia.
 • TRENDY – firma Komandor stale analizuje rynek meblarski, bierze udział w targach i pokazach, aby proponowane rozwiązania i materiały wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie polskim i światowym.
 • ELEGANCJA - staranny dobór proporcji, kolorów i materiałów sprawia, że proponowane przez firmę rozwiązania z drzwiami przesuwnymi, składanymi czy narożnymi wyglądają harmonijnie i naturalnie, nowocześnie i elegancko w każdym pomieszczeniu.
 • SZEROKA GAMA BARW I WYPEŁNIEŃ - bogata paleta kolorów obramowań drzwi, kilkadziesiąt kolorów płyty laminowanej w ciągłej ofercie
  o ciekawej i oryginalnej strukturze oraz wypełnienia specjalne np. rattanowe, lustra, szyba mleczna, kolorowe lakierowane szkła, szkła pokryte grafiką czy tez fornir i okleiny naturalne modyfikowane, pozwalają dobrać najlepsze i najbardziej oryginalne rozwiązania, które będą pasować
  do każdego pomieszczenia.
 • KSZTAŁTY – zabudowy mogą mieć dowolne proporcje: od wąskich i wysokich po niskie i szerokie. Różnorodność kształtów profili obramowań drzwi pozwoli zaspokoić Twoje wymagania i stworzyć niepowtarzalne wzory mebli.
 • AUTORSKI PROGRAM DO PROJEKTOWANIA SZAF - wspólnie z naszym pracownikiem możesz wykonać wstępny projekt komputerowy zabudowy w 3d przy wykorzystaniu programu DESIGNER. Przed dokonaniem zakupu można zwizualizować, rozplanować i wycenić planowaną zabudowę.
 • ZAUFANI PARTNERZY HANDLOWI – firma Komandor współpracuje jedynie z najlepszymi firmami, które tak jak marka, wyznają filozofię,
  że klient i jego potrzeby są najważniejsze. Sklep MateraceM przy ul. Chorzowskiej 1 w Gliwicach ma zaszczyt współpracować z firmą Komandor – odnośnik do naszego salonu znajduje się na oficjalnej stronie Komandora. Naszym priorytetem jako autoryzowanego dealera jest zaspakajanie potrzeb klienta poprzez produkt i usługę najwyższej jakości. 
 • NAJLEPSZE NA RYNKU MATERIAŁY - stosujemy najnowocześniejsze materiały: wysokoudarowe, samosmarujące polimery na mechanizmy jezdne, głęboko cynkowaną stal na profile, wytrzymałe aluminium, bezpieczne lustra oraz najlepsze płyty laminowane. Wyjątkowo mocnych
  płyt dostarcza nam Egger - lider produktów drewnopochodnych skierowanych do przemysłu meblarskiego, a bezkonkurencyjnych mocowań Hettich - producent najnowszej generacji prowadnic i zawiasów oraz innowacyjnych systemów szuflad.
 • GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI PRODUKTU - elementy systemów jezdnych jak wózki i prowadniki, są sygnowane logo, nazwą Komandor oraz numerem patentu. Zamontowane meble znakowane są metalowymi emblematami z logo firmy umieszczanymi na górnym torze. Do każdej zakupionej zabudowy klient otrzymuje kartę gwarancyjną, kartę montażu i fakturę.
 • PRODUKT POLSKI - wszystkie systemy zostały zaprojektowane i są produkowane w zakładzie produkcyjnym w Radomiu. Użycie najlepszych surowców gwarantuje wykonanie produktów solidnych, trwałych i najwyższej jakości.
 • SWOBODNY WYBÓR - oferta systemów, surowców i produktów jest bardzo szeroka. Każdy klient znajdzie materiał oraz kolor, który będzie pasował do pomieszczenia, które chce urządzić.
 • GWARANCJA CENY - dzięki autorskiemu programowi DESIGNER do projektowania zabudów, wyceny mebli są dokładne i przejrzyste.
  Na każdym etapie projektowania klient dokonując zmian w zabudowie otrzymuje jednocześnie skorygowaną cenę końcową. 
 • PRODUKT NA WYMIAR - każdy produkt jest dokładnie dopasowany do przestrzeni, w której ma być zamontowany.
  Firma kładzie nacisk na funkcjonalność, praktyczność i dostosowanie do klimatu wnętrza.
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA - zaplanowanie aranżacji i zaprojektowanie wnętrza mebla to trudny proces. Dlatego zarówno pracownicy
  na ekspozycjach, jak i projektanci służą fachową pomocą na każdym etapie zakupu. Dużą wygodą i ułatwieniem jest możliwość wykonania projektu zabudowy oraz dobór odpowiednich materiałów bezpośrednio w domu, podczas bezpłatnej wizyty projektanta.
 • TRANSPORT I MONTAŻ - produkty dostarczane są bezpośrednio do domu Klienta w ustalony terminie a montaż wykonywany jest przez licencjonowane grupy montażowe, które dokładają wszelkich starań, aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie i zgodnie ze standardami ustalonymi w Koncernie.
 • SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY - elementy Komandor objęte są okresem gwarancyjnym, w ramach którego naprawy
  i wymiany dokonywane są bezpłatnie w zakresie udzielonej gwarancji. Po upływie terminu gwarancyjnego produkty objęte są serwisem pogwarancyjnym realizowanym na zgłoszenie klienta.
                                                                                                                                           WRÓĆ DO POCZĄTKU - KOMANDOR