Brak produktów do porównania

MEBLE MARZENIE

Materac Kieszeniowy MEBLE MARZENIE Prezzo-Forte 160x200 cm

SKU: 5421
922,00 PLN
876,00 PLN
Rabat 4%
Oszczędzasz: 46,00 PLN
Wysyłka gratis
Dostępność: na zamów. 30 dni roboczych
Calculate installment
Materac w pokrowcu standardowym PRIMO w cenie podanej powyżej.
Dopłata za zmianę pokrowca w tabelce poniżej.
POKROWIEC
CENA
Lato-Zima
54zł
Aloe Vera
228zł
AntyStres
228zł
Natural
289zł
Jedwab
482zł
Kaszmir lub Koral
622zł

Jeżeli zdecyduję się Pan(i) na materac w pokrowcu za dopłatą, proszę wpisać taką informację w komentarzu do zamówienia.
Do ceny podanej na stronie zostanie dodana właściwa kwota z tabelki.

Dwustronny, średnio twardy, 7 strefowy materac kieszeniowy z pianką wysokoelastyczną.

Zalety:

  • obustronnie pianka wysokoelastyczna 3 cm
  • sprężyny kieszeniowe 262 szt/m2
  • pokrowiec wykonany z dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym 150 g/m2
  • 7 stref twardości

  • wysokość materaca ok. 19 cm
  • bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
  • wersja podstawowa z pokrowcem Primo; pozostałe pokrowce za dopłatą

Właściwości:

Materac posiada wkład z sprężyn kieszeniowych, 7 strefowych otoczony obustronnie pianką wysokoelastyczną. Szerokie właściwości pianki wysokoelastycznej pozwalają na uzyskanie równomiernego podparcia ciała na całej powierzchni porównywalnego z obłożeniem lateksowym o tej samej grubości. Wysoka wytrzymałość pianki wysokoelastycznej pozwala na zastosowanie materaca dla osób o wysokiej wadze.

Materac Prezzo Forte jest niedrogim, a jednocześnie bardzo uniwersalnym materacem, którego z dużym powodzeniem możemy polecić dla większości klientów.

           

PREZENT! Do tego modelu materaca dodajemy Ochraniacz na materac firmy Meble Marzenie za 1 zł. Aby obejrzeć prezent kliknij TUTAJ.

Pokrowce do wyboru:


pokrowiec PRIMO
POKROWIEC PRIMO - Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 180g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do higieny i komfortu spania. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym od 100 do 300 g/m2 (w zależności od klasy materaca).

Pokrowiec Aloe Vera.
POKROWIEC ALOE VERA - Pokrowiec Aloe Vera wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym.
Materiał użyty do wykonania tego pokrowca został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca.
Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do wysokiej higieny i komfortu spania.
Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g.

Pokrowiec Lato - Zima.
POKROWIEC LATO -ZIMA - Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej w kolorze białym o wysokiej gramaturze 230 g/m2. Posiada na całej swej powierzchni łatwo rozróżnialne oznakowanie strony zimowej i strony letniej. Pokrowiec jest pikowany owczą wełną 300g/m2 od strony zimowej i mieszanką bawełny z włóknem klimatyzującym od strony letniej 200 g/m2, dzięki czemu pomaga kumulować ciepło w chłodnych - oraz zwiększa wentylację w gorących okresach roku.

UWAGA! Pokrowiec Lato-Zima nie posiada opcji umożliwiającej jego pranie!


Pokrowiec Anty Stres.
POKROWIEC ANTY STRES - Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.

Pokrowiec Natural.
POKROWIEC NATURAL - Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.

Prezenty

Meble Marzenie Ochraniacz na materac 160x200