Brak produktów do porównania

MEBLE MARZENIE

Materac wysokoelastyczny MEBLE MARZENIE Exclusive 160x190 cm

SKU: 5623
1243,00 PLN
Wysyłka gratis
Dostępność: na zamów. do 14 dni roboczych
Calculate installment
Materac w pokrowcu standardowym PRIMO w cenie podanej powyżej.
Dopłata za zmianę pokrowca w tabelce poniżej.
POKROWIEC
CENA
Lato-Zima
54zł
Aloe Vera
228zł
AntyStres
228zł
Natural
289zł
Jedwab
482zł
Kaszmir lub Koral
622zł


Jeżeli zdecyduję się Pan(i) na materac w pokrowcu za dopłatą, proszę wpisać taką informację w komentarzu do zamówienia.
Do ceny podanej na stronie zostanie dodana właściwa kwota z tabelki.

 

   

PREZENT! Do tego modelu materaca dodajemy Ochraniacz na materac firmy Meble Marzenie za 1 zł. Aby obejrzeć prezent kliknij TUTAJ.

Dwustronny, średnio twardy, 7-strefowy materac wysokoelastyczny z profilowaną pianką termoelastyczną.

Zalety:

  • wkład z pianki wysokoelastycznej o grubości 10 cm
  • obustronnie profilowana pianka termoelastyczna 6 cm (2 x 3 cm) produkowana według nowoczesnej technologii
  • pokrowiec wykonany z dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym 200 g/m2
  • 7 stref twardości
  • wysokość materaca ok. 18 cm
  • bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
  • możliwość zastosowania w stelażach regulowanych
  • wersja podstawowa z pokrowcem Primo; pozostałe pokrowce za dopłatą
  • zamek rozdzielczy 360° (po rozpięciu 2 części)

Właściwości:

Dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej połączonej z 7-strefową warstwą pianki termoelastycznej (tzw. pianka z pamięcią) uzyskujemy równomierną podporę ciała na całej powierzchni, co ma znaczny wpływ na właściwy obieg krwi oraz zapobiega drętwieniu kończyn. Materac posiada znakomite właściwości porównywalne z charakterystyką lateksu. Wyjątkowa budowa materaca ma znaczny wpływ na odpowiednią podporę kręgosłupa, umożliwia właściwą wentylację wnętrza wkładu, zapewniając konstrukcji materaca higienę na wysokim poziomie.

Pokrowce do wyboru:

POKROWIEC PRIMO - Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 180g/m2. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do higieny i komfortu spania. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym od 100 do 300 g/m2 (w zależności od klasy materaca).
POKROWIEC ALOE VERA - Pokrowiec Aloe Vera wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w kolorze białym.
Materiał użyty do wykonania tego pokrowca został nasączony specjalnym żelem aloesowym o właściwościach kosmetycznych i dobroczynnych dla skóry użytkownika. Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca.
Przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny. Bardzo dobry wybór dla osób przywiązujących wagę do wysokiej higieny i komfortu spania.
Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g.
POKROWIEC LATO -ZIMA - Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej w kolorze białym o wysokiej gramaturze 230 g/m2. Posiada na całej swej powierzchni łatwo rozróżnialne oznakowanie strony zimowej i strony letniej. Pokrowiec jest pikowany owczą wełną 300g/m2 od strony zimowej i mieszanką bawełny z włóknem klimatyzującym od strony letniej 200 g/m2, dzięki czemu pomaga kumulować ciepło w chłodnych - oraz zwiększa wentylację w gorących okresach roku.

UWAGA! Pokrowiec Lato-Zima nie posiada opcji umożliwiającej jego pranie!

POKROWIEC ANTY STRES - Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.
POKROWIEC NATURAL - Pokrowiec Anty Stres wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze 270 g/m2 z zawartością specjalistycznych włókien posiadających zdolność do rozładowywania napięcia elektrostatycznego w naszych mięśniach. Rozluźnione w ten sposób mięśnie ułatwiają nam głębszy, a zatem bardziej wydajny sen.
Nadaje się do prania w temperaturze do 60°C, co znacznie poprawia właściwości antyalergiczne materaca. Zalecane zwłaszcza osobom o intensywnym i stresującym trybie życie. Dla lepszej wentylacji i poprawienia komfortu spania pokrowiec jest pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m2.

 

Prezenty

Meble Marzenie Ochraniacz na materac 160x200