Brak produktów do porównania

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne są dobrym rozwiązaniem na zagospoddarowanie przestrzeni wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania drzwi uchylnych lub składanych. Podczas otwierania skrzydło chowa się wewnątrz szafy i nie zabiera niepotrzebnie miejsca. Drzwi przesuwne stosowane są zazwyczaj w zabudowach znajdujących się w korytarzach, gdzie jest mało miejsca, rówież często wykorzystywane są w garderobach, bibliotekach, kuchniach i łazienkach.

drzwi-przesuwne-komandor-3

Drzwi składane

Drzwi składane po złożeniu, mogą także być przesuwane na boki. Dzięki temu dostęp do wnętrza szafy jest ułatwiony a my mamy większe możliwości zagospodarowania jej wnętrza. Szerokośćpołowy skrzydła drzwi może mieć maksymalnie 50 cm szerokości, a co za tym idzie, całe drzwi mogą mieć 100 cm.

drzwi-skladane-komandor-3

Drzwi uchylne

Najczęściej są uzupełnieniem zabudowy, której szerokość wynosi nie więcej niż 800 mm. W tak wąskiej zabudowie nie ma możliwości zamontowania drzwi przesuwnych a jedynym rozwiązaniem jest zamocowanie drzwi uchylnych. Jednak w obu rodzajach skrzydeł drzwiowych stosowane są takie same profile oraz materiały wypełniające, co umożliwia zamocowanie ich w jednej większej zabudowie.

drzwi-uchylne-komandor-3

Drzwi ze skosem

System idealnie wpasowujący się do tych wszystkich wnętrz, gdzie sufit jest nachylony, jak ma to miejsce w przypadku poddaszy. Drzwi ze skosem można także montować w zabudowie znajdującej się pod schodami, czyli w miejscu, gdzie występują trudności z zagospodarowaniem przestrzeni.
 

drzwi-skos-komandor-3

Drzwi podwieszane

Montując drzwi podwieszane nie naruszamy jednolitego wyglądu podłoża. To także najłatwiejszy sposób, aby zmniejszyć lub zwiększyć dane wnętrze. Drzwi podwieszane występują w bardzo dużej palecie barw oraz wypełnień - mogą być montowane zarówno w zabudowie, jak i pełnić rolę drzwi przejściowych.

drzwi-podwieszane-komandor-3

Drzwi narożne

W zabudowach szaf i garderób można wykorzystać drzwi narożne.Komandor produkuje profile narożne do drzwi przesuwanych wewnętrznie oraz zewnętrznie, a także profile narożne drzwi podwieszanych. Dzięki zastosowaniu np. wysuwanych wieszaków uzyskujemy łatwy dostęp do narożnej części tak obudowanej szafy.

drzwi-narozne-komandor-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                             WRÓĆ DO POCZĄTKU - KOMANDOR