Brak produktów do porównania

system-rurowy-komandor-3 system-kolumnowy-komandor-3 scianki-dzialowe-komandor-3
System kolumnowy
Profile nośne oraz pozostałe elementy mają barwę anody naturalnej. System kolumnowy został zaprojektowany w oparciu trendy aktualnie panujące w światowym wzornictwie aluminiowym. Doskonale wpasowuje się do każdego pomieszczenia, czy to salonu
czy garderoby, gdzie na bieżąco może być rozbudowywany. System kolumnowy daje nam dwie możliwości aranżacji. Po pierwsze, możemy nadać wnętrzu dozę lekkości za pomocą profili „light”. Po drugie, wrażenie solidnej zabudowy uzyskamy, jeśli wykorzystamy konstrukcję „heavy” składającą się z dwóch profili nośnych. Profile nośne mogą być ze sobą łączone w pionie i pod kątem, można mocować do nich półki, szafki czy drążki. Długość profili wynosi 275 mm - są stawiane na całej wysokości pomieszczenia przy użyciu specjalnych stopek regulujących. Niewątpliwą zaletą systemu kolumnowego jest fakt, że bezproblemowo można go składać, w miarę potrzeb rozkładać i przenosić do innych pomieszczeń.
System rurowy
Stworzony jest z myślą o garderobach oraz obiektach użyteczności publicznej, takich jak apteki czy sklepy. Najważniejszym elementem systemu jest chromowana rurka, której średnica wynosi 25 mm, długość 3 m. System budowany jest przy użyciu elementów złącznych w kolorze matowo-srebrnym, a także stopek regulacyjnych. Stopki pozwalają na montaż systemu od podłogi do sufitu. Rurki można łączyć w pionie i poziomie, a przy pomocy elementów złącznych przymocować do nich półki szklane o grubości 6 lub 8 mm oraz półki wykonane z płyty grube na 28 mm. System rurowy może być wyposażony w szuflady oraz drążki ubraniowe.
Ścianki działowe
System ścianek działowych Aurora daje możliwość wydzielenia nowego, mniejszego pomieszczenia, z tego o dużym metrażu. Wyodrębnione wnętrze może pełnić odrębną funkcję. Za pomocą ścianki działowej można wyznaczyć pomieszczenie w pomieszczeniu jak np. pokój do nauki lub zabawy w pokoju dziennym. Ścianki działowe nie przytłaczają wnętrza, wręcz przeciwnie nadają mu lekkości i nowego wymiaru. Profile aluminiowe systemu Aurora dają możliwość podziału pojedynczych ścian, mocowania na całej wysokości pomieszczenia, łączenia ze sobą różnego rodzaju wypełnienia oraz montowania drzwi uchylnych i przesuwnych. Doskonale sprawdzają się w przestrzeni publicznej - w biurach, salach konferencyjnych, boksach.
                                                                                                                                        WRÓĆ DO POCZĄTKU - KOMANDOR