Brak produktów do porównania

VITMAT

VITMAT Materac Active Baby 60x120

SKU: 104022
149,00 PLN
134,00 PLN
Rabat 10.1 %
Oszczędzasz: 15,00 PLN
Wysyłka gratis
Dostępność: natychmiast

Vitmat Active to połączenie specjalnych pianek wysoko elastycznych o różnej twardości, odpowiednio dobranej gęstości i wytrzymałości, które nałożone na siebie falowo zapewniają prawidłowy rozwój maluszka już od pierwszych chwil życia jak również u dzieci starszych.
Materac gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka niezależenie od jego wagi, a jednocześnie zwiększona sprężystość pianki wspomaga aktywność ruchową dziecka powodując, że materac zapewnia komfort i wygodę.
Boki materaca wykonane ze specjalnie utwardzonej pod ciśnieniem pianki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniej sprężystości, kiedy dziecko zaczyna już stawiać pierwsze kroki w łóżeczku.

Pokrowiec w kolorze białym, pikowany wykonany ze specjalnie dobranej dzianiny poliestrowej, aby dodatkowo zapewnić skórze dziecka prawidłową wentylacje w czasie snu oraz utrzymanie optymalnej temperatury ciała.
Dzianina charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zabrudzenia.
Dodatkową zaletą pokrowca jest łatwość użytkowania i konserwacji.
Pokrowiec można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów.
Nie traci swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu.
Zamek w kolorze miętowym, odpowiednio wszyty z 4 stron środkowej części bocznej pokrowca w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami zamka, a także poprawia komfort podczas zdejmowania i zakładania pokrowca.

Wysokość materaca ok.9 cm

Wkład materaca posiada atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009 Certyfikat CertiPUR