Brak produktów do porównania

VITMAT

VITMAT Materac Baby Fresh 60x120

SKU: 104025
239,00 PLN
210,00 PLN
Rabat 12.1 %
Oszczędzasz: 29,00 PLN
Wysyłka gratis
Dostępność: natychmiast

Materac Vitmat Fresh to zestawienie jednolitej perforowanej płyty lateksowej z pianką wysoko elastyczną.
Materac dwustronny: jedna strona lateksowa, która posiada szereg unikalnie ułożonych otworów wentylacyjnych w celu swobodnej cyrkulacji powietrza aby dziecko w czasie snu się nie pociło oraz nie miało potówek.
Druga strona wykonana z atestowanej pianki wysoko elastycznej (bez strefowa) dobrana odpowiednio dla zapewnienia prawidłowego rozwoju maluszka już od pierwszych chwil życia.
Materac gwarantuje właściwe ułożenie ciała podczas snu dziecka niezależenie od jego wagi, a jednocześnie zwiększona sprężystość pianki wspomaga aktywność ruchową dziecka powodując, że materac zapewnia komfort i wygodę.
Materac posiada 2 odmienne twardości: strona lateksowa średnio twarda, strona z pianki twardsza (w porównaniu do strony lateksowej)

Pokrowiec wykonany z dzianiny TEOMED, która posiada certyfikat SANITIZED® charakteryzujący się zastosowaniem higienicznej apretury z jonów srebra, dzięki czemu zapewnia skuteczna ochronę przed roztoczami, bakteriami i grzybami.
Dodatkowym atutem, pokrowca jest zastosowanie na bokach dziany dystansowej, aby zapewnić dodatkową wentylację i niwelowanie CO2w czasie snu dziecka.
Zamek w kolorze miętowym z 4 stron pokrowca w systemie babysafe.
Pokrowiecc można prać w pralce w temp. do 60stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów, nie traci swoich właściwości oraz kształtu

Dzianina posiada atesty: Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dzieci, SANITIZET® EKOTEX Standard 100 oraz przyjazny dla człowieka

Wysokość materaca: ok 9cm